Špirálky

Prichádza čas zubatého slnka. To hrejivé, si však vieme uchovať v srdci.

Aj vy by ste občas chceli zastaviť čas? Naša rodina miluje leto. Dlhé večery, spoločný smiech a hrejivé teplo na koži…

Každé ročné obdobie však má svoje neopísateľné čaro. Tieto dni si väčšina z nás užíva posledné teplé lúče slnka. A možno aj vám preletela hlavou myšlienka, že by ste chceli ešte aspoň chvíľu leto. Žijeme časy, ktoré sú plné očakávaní. Čo prinesie jeseň? A čo zasa zima?

Dnes je dôležitejšie a to omnoho viac  ako to bolo predtým  – starať sa o svoje telo a psychickú pohodu. Byť silní a pripravení odolávať aj tým najťažším prekážkam. Práve obranyschopnosť nášho organizmu nás v tom dokáže neoceniteľne podržať. Je úžasné, že čoraz viac ľudí sa navracia k prírode. Že hľadá pomoc u nej – v jej najčistejšej forme.

V týchto dňoch nás Matka Zem obdarováva dvomi svojimi cennými pokladmi.

Černicami, ktoré sa rozplývajú na jazyku a prinášajú nám nielen blahodárnu chuť, ale aj množstvo zdravotných benefitov. Pre zaujímavosť: Domovinou černíc je Ázia a Severná Amerika. Pred stáročiami sa však udomácnili aj v strednej Európe. Tieto dary prírody posilňujú nielen našu imunitu, ale zlepšujú zrak, pokožku a pomáhajú v jesennom období pri chrípkových stavoch. Zároveň sú veľkým pomocníkom nášho trávenia. Práve v tieto dni ich pre vás zbierame s láskou a pripravujeme pre vás černicové ovocné špirálky na ktorých si budete môcť pochutiť aj na jeseň a v zime.

Rovnako tak sú dnes Kráľovnami záhrad aj zrejúce slivky. Tie pochádzajú z Kaukazu. Odtiaľ sa potom rozšírili do mnohých kútov sveta. Práve slivky sú neoceniteľným pomocníkom pri cukrovke, pomáhajú udržiavať naše trávenie a pomáhajú dosiahnuť štíhlejšiu líniu.

V histórii ľudstva to tak bolo vždy – ľudia sa v akýchsi cykloch navracali z maximálneho blahobytu k prírode. Tá im ostala verná za každých okolností a bola pripravená pomôcť im vždy, keď sa na ňu obrátili..

Pozrime sa k slnku a všetky tiene padnú za nás. A pokiaľ toho slnka bude počas jesene menej, nevadí. Naučme sa, aby to slnko žilo neustále v nás. Vďaka tomu prežiarime náš svet láskou a zdravím. Doprajme nášmu telu to, čo potrebuje… a ono nám to stonásobne vráti.

Je nám cťou, že môžeme byť súčasťou zlepšovania vášho zdravia aj vďaka našim zdravým ovocným Špirálkam.