Vitajte a dobrú chuť

O nás

Sme rodinná firma, ktorá miluje zdravé maškrty.

Poznáte ten pocit „že by ste si dali niečo sladké?“ Občas to prepadne každého z nás. Tá túžba, aby sa nám rozplývalo niečo sladké v ústach, čo nám vyčaruje dobrú náladu, nech sa deje čokoľvek.

Pri deťoch nehovoriac. „Mami, dáš mi niečo sladké? Mami, kúp mi túto sladkosť…“ Tak takýto scenár pozná asi väčšina rodičov. Sme presne takí, ako ostatné rodiny. V každom z nás sa občas ozýva vnútorný čertík so žiadostivosťou. Priznáme sa vám, milujeme sladkosti. Avšak… nie také bežné, ktoré ležia na policiach regálov a okrem dobrého pocitu zo sladkého nám prinášajú do tela aj množstvo neželaných látok. 

Vyrastala som na Myjavských Kopaniciach. Práve odtiaľ pochádzajú moji aj manželovi rodičia. Vždy som milovala pohľad na ovocné stromy. Na ich šťavnaté plody plné zdravia. Mnohokrát ich nikto ani len nevyzbieral. Bolo mi to ľúto. Už vtedy mi v hlave skrsol nápad, že chcem z nich vymyslieť niečo, čo by poslúžilo nielen mojim blízkym, ale aj ostatným ľuďom a to počas celého roka. Môj manžel Mirko je zároveň vášnivým pestovateľom malín. Naša záhrada nám ich rodí mnoho, rovnako i černíc. Myslíme si, že je to preto, lebo sa o ne s láskou staráme. Oni sa nám za to takýmto spôsobom odvďačujú. 

Vždy sme chceli dať našim dvom dievčatám s manželom maximum. Ako sa hovorí, aj modré z neba, len aby nám boli zdravé, spokojné a nič dôležité im v živote nechýbalo.

A práve zdravie patrí k tým najcennejším darom. Rozhodli sme sa preto začať obchádzať regále so sladkosťami a pochutnávať si na ich zdravších alternatívach. Jednoducho si nájsť svoju vlastnú verziu maškrtenia. A to nielen chutného maškrtenia, ale i zdravého. Kde vieme, že spoločne s deťmi jeme skutočné sladké dary prírody bez prídavných látok s vedľajšími účinkami.

Ovocie, ovocie, ovocie… Dar od matky prírody. Máme veľké šťastie, že máme doma záhrady a ovocia doslova nadbytok. A tak sme sa rozhodli toto ovocie brať ako ten najcennejší, zdravý dar, ktorý dýcha prirodzeným zdravím. Pustili sme sa s rodinkou do dobrodružstva zvaného: Urobme zdravé maškrty pre veľkých i malých. Darujme sebe i ostatným niečo chutné, plné vitamínov a zdravia.

Kupované čokoládové keksíky sme zamenili za ovocie, ktoré sme začali spracovávať procesom mixovania a sušenia. Postupne sme tento ovocný zázrak plný zdravia a chutí vylepšovali a pridávali doň rôzne koreniny a bylinky.

A práve takto sa zrodil náš rodinný príbeh. Príbeh a život sušených ovocných cukríkov, ktoré sme nazvali špirálky, pretože pripomínajú ich tvar a zároveň aj akúsi špirálu nekonečného života.

Sušené ovocné špirálky, ovocné kože, zdravé maškrty z ovocia, sladkosť z ovocia, zdravé sušené ovocie, kvalitné sušené ovocie, zdravé maškrty, slovenské sušené ovocie, sušené ovocné špirálky od rodinnej firmy, sušené ovocné špirálky bez pridaného cukru, jednoducho len: naše sušené ovocné špirálky vyrábané s tou najväčšou láskou a s ingredienciou rodinného šťastia a pohody. 

Tieto zatočené ovocné placky, ovocné cukríky, alebo točiace sa špirálky – je jedno ako ich nazvete…. nám zmenili život a ich výroba sa stala našim poslaním. Pretože vďaka ovocným špirálkam žijeme zdravší a chutnejší život a máme možnosť sa o toto chutné zdravie podeliť aj s ostatnými.

Ovocné špirálky sú produkt, bez pridania akýchkoľvek chemických farbív a konzervantov. Vyrábame ich z dozretého až prezretého ovocia, ktoré sa rozmixuje alebo pomelie. Sušíme ich pri nízkej teplote približne 10-14 hodín. Sušením pri tejto teplote sa v ovocí zachovajú všetky vitamíny a zdraviu prospešné látky, ktoré ovocie samé obsahuje. Usušené ovocie ručne nakrájame a zabalíme. A presne takto vznikajú pod našimi rukami sušené ovocné špirálky. Zázrak, ktorý nám darovala príroda a o ktorý sa môžeme podeliť aj s vami.

Radi vás privítame v našej veľkej rodine tých, ktorí milujú sladkosti a ktorým zároveň záleží na ich zdraví. Ovocné sušené špirálky totiž spájajú. Darujte sebe a svojim blízkym zdravie z prírody. Darujte im sušené ovocie v tvare špiráliek.

Je skvelé, že ak dostanete nabudúce chuť na niečo sladké, máte toto ovocie do vrecka vždy po ruke. V akomkoľvek ročnom období si naše sušené ovocné špirálky vyberiete z tašky, či vrecka a jednoducho si na nich pochutíte.

Bude nám cťou, ak sa naše zdravé ovocné špirálky stanú aj vašou rodinnou maškrtou. Prekvapujte nimi a ich rôznorodými chuťami nielen seba, ale aj svoje návštevy. Doprajte si tento čisto prírodný slovenský produkt bez výčitiek. Pretože bol stvorený práve pre vaše zdravie.

Sú totiž vyrábané s láskou pre vás. Zdenka, Mirko, Laurika, Vali. 

Authorby Miroslav Boor – CEO