Mirka Bálintová s rodinou 

„Vaše sladké maškrty miluje celá naša rodina. Sú plné ovocia a navyše zdravé. Ovocné špirálky sú skvelé aj ako originálny darček. 66Naša obľúbená príchuť je jahoda. Vždy keď si ich vychutnávame, akoby sme sa ocitli v záhrade plnej čerstvých jahôd.Túto výnimočnú dobrôtku si tak môžeme dopriať kedykoľvek a tešiť sa z každého nového sústa. Vaše ovocné špirálky = skvelá nálada s neopísateľnou chuťou. Ďakujeme, že ste!“ .

Ovocné špirálky - ovocné kože - zdravá sladkosť - zdravé sladkosti - zdravá pochúťka

NAŠE PREDVIANOČNÉ ZÁSOBY

Špirálky musia byť súčasťou našich Vianoc. Pretože k Vianociam patrí sladké ďobkanie 🙂 a mojou zasadou je, že ak sladké, tak nech zdravé. Ovocné špirálky od Boorovcov sme si zamilovali ..od tých najmenších, až po prarodičov. Náš nákup nikdy nie je menší, ako 10 balíčkov :). Všetky sú výborné! Nie sú nijak prisladzované, jasne cítiť chuť čerstvého ovocia. Najviac obľubujeme chute: slivka s makom, malina, rakytnik, cierna ríbezla. Rada podporujem malé rodinne firmy. Vážim si prácu a zanietenosť rodiny Boorových pre zdravé prírodné druhy potravín. Dôverujem im a odporúčam ich ovocné špirálky svojej rodine, priateľom známym. Kto ich raz ochutná, už sa ich nevzdá 😉 Mňam!!!

Ovocné špirálky - ovocné kože - zdravá sladkosť - zdravé sladkosti - zdravá pochúťka

Alena Matejíčková

„Ovocné špirálky sa stali doslova našou rodinnou maškrtou. Milujú ich nielen deti, ale aj my dospeláci. Každý z nás má právo dopriať si niečo exkluzívne, čo poteší naše chuťové poháriky. Veď aj o tom je život. U nás vyhrávajú špirálky na celej čiare! Sú skutočne mňam, zdravé a čo je najúžasnejšie – sú vyrobené s poriadnou dávkou lásky! A práve to je tá najvzácnejšie ingrediencia v nich. Ak ste ich ešte neskúsili, vrelo odporúčam aj s celou mojou rodinkou. Kto má rád „mlsky“ a chce si urobiť radosť, tak jednoznačná voľba sú ovocné špirálky!“

Katarína Blašková z Chtelnice

Dobrý deň. My sme si veľmi obľúbili vaše ovocné špirálky.  Dávam ich môjmu synovi, pretože je to sladká a zároveň zdravá maskrta. Jeho najobľúbenejšie sú jablko- kokos. Ovocné špirálky odporúčam všetkým mamičkám ako náhradu sladkosti pre ich detičky.

Ovocné špirálky - ovocné kože - zdravá sladkosť - zdravé sladkosti - zdravá pochúťka

Daniela Bábiková

„Vyrobiť z ovocia špirálky? Neskutočný nápad, ktorý si neviem vynachváliť! Volám ich aj „ovocie do vrecka”. Veľmi mi chutia tie s rakytníkom, čierna ríbezľa, ale aj slivkové s makom, so škoricou a rovnako s kokosom. Majú pre mňa doslova magickú pridanú hodnotu. Všetky vaše špirálky sú niečím zaujímavé. Sú nielen chutné, ale aj zdravé. Zakaždým keď si ich doprajem, tak nemusím mať žiadne výčitky svedomia. No a pre toto nosím toto ovocie neustále vo vrecku. Ďakujem!“

Ovocné špirálky - ovocné kože - zdravá sladkosť - zdravé sladkosti - zdravá pochúťka

Mamička mi našla takúto dobrotu, veľmi mi chutí. Mňam špirálky papkám každý deň , aj vám ich doprajem .